Maska wpadł na Truskawkę

897

Muzyczna uczta pełna mocnych metalowych riffów, pozytywna energia fanów cięższych brzmień i nietuzinkowe postacie – Maski, zombie, czy anonimusa, w jakie wcielili się muzycy ze świdnickiego zespołu. – Wczoraj odbyły się ostatnie eliminacje do Truskawki. Na scenie wystąpili – Comin, Plethora i Third Eye. Ostatecznie w finale o nagrodę 2 tys. zł powalczą Endline, Comin, Angry Again, The Inżyniers i Kwestia Czasu.

Pierwszy na scenie o godz. 19.00 wystąpił Comin z Wałbrzycha. Kapela łącząca różne style i gatunki muzyki metalowej ma na swoim koncie demo „Play”, a w ich muzyce nie brakuje utworów instrumentalnych. Kolejnym zespołem grający tego wieczoru była Plethora. Szybki i energetyczny metal z rockowymi motywami ukazał różnorodność kompozycji tworzonej przez świdnicki zespół, a wśród zagranych utworów nie zagrało „Faith”, „Rebel”, czy„Battlefield”. Ostatni na scenie Klubu Bolko wystąpili w nietuzinkowych przebraniach – Maski, zombie, czy anonimusa muzycy z zespołu Third Eye ze Świdnicy. Kapela zaprezentowała potężne brzmienie muzyki z psychodelicznymi dźwiękami, co zostało podkreślone zwracającym uwagę publiczności wypracowanym wizerunkiem wprost z wielkich kinowych produkcji. Ostatnie eliminacje to także pozytywna energia publiczności, która bawiąc się pod sceną stworzyła niezapomnianą koncertową atmosferę.

Dziś ogłoszone zostały także wyniki muzycznych zmagań Truskawki. Decyzją jury do finału przeglądu muzycznego zakwalifikowali się Endline, Comin, Angry Again, The Inżyniers i Kwestia Czasu. 18 lipca finaliści powalczą o główną nagrodę 2 tys. zł.

[pp_gallery gallery_id=”54299″ width=”200″ height=”200″]