Dawid Kwiatkowski dla nastolatek

872

Idol nastolatek Dawid Kwiatkowski bijący rekordy popularności w internecie wystąpił 3 lipca w Galerii Świdnickiej. Na koncercie nie zabrakło takich przebojów jakSzepczę”, „Jak to?” czy „Na zawsze” czy „Biegnijmy”, który wywołały niemałe emocje na twarzach licznie zgromadzonych pod sceną fanek.

Spontaniczne reakcje fanek

Koncert rozpoczął się tuż po godz. 18.30. Lekko spóźnionego Dawida Kwiatkowskiego wraz z zespołem przywitały piski rozentuzjazmowanych nastolatek, które w licznym gronie przybyły na koncert swojego idola. Nieustanne robienie zdjęć telefonami, tańce, krzyki i westchnienia wywoływał zachęcający do śpiewania 19-letni piosenkarz. Na ponad godzinnym koncercie nie zabrakło największych jego przebojów jak „Szepczę”, „Jak to?”, „Na zawsze” czy „Biegnijmy”. Dawid Kwiatkowski wystąpił w Świdnicy w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą swoją płytę pod tytułem „Pop&Roll”, która ukazała się 19 listopada 2014 roku.

Szybka kariera 19-latka

Dawid Kwiatkowski to jeden z najgorętszych debiutów 2013 roku, który podpił serca nastolatek piosenkami „Biegnijmy” oraz „Na zawsze”. 19 listopada tego samego roku ukazał się jego debiutancki album „9893” , który już trzy tygodnie przed premierą osiągnęła status „złotej płyty”. 28 maja 2014 roku ukazał się akustyczny album artysty, zatytułowany „9893 Akustycznie”, zawierający utwory z debiutanckiego wydawnictwa, w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach. Nowy krążek pod tytułem „Pop&Roll” ukazał się 19 listopada 2014 roku, a promowały go single – „Szepczę” oraz „Szkoła”. Nazwa longplaya pochodzi od połączonych na płycie stylów muzycznych: popu z rockiem. Album charakteryzuje się bardzo pozytywnymi tekstami, których autorem jest nastolatek.

Film – Mariusz Ordyniec