Kim był prawdziwy przodek człowieka?

399

Skąd pochodzi człowiek? Od małp czy jego przodkiem jest ktoś inny? Odpowiedzi na te pytania poszuka biolog Paul Garner, który już w tą niedzielę zaprasza mieszkańców Świdnicy na wykład kreacjonistyczny „Prawdziwy przodek człowieka?”.

W niedzielę o godz.10.00 na ul. Zamkowej 6 w obiekcie kościoła Świdnica dla Jezusa odbędzie się wykład kreacjonistyczny z biologiem Paul’em Garner’em, którego tematem będzie „Prawdziwy przodek człowieka?” Wykładowca postara się odpowiedzieć na pytania dotyczące kwestii pochodzenia człowieka. Biolog omówi także najnowsze odkrycia dotyczące homonidów.

Wykładowca: Paul Garner – członek Towarzystwa Geologicznego Wielkiej Brytanii, pełnoetatowo prowadzi prace badawcze oraz wykłada z ramienia Biblical Creation Trust. Absolwent University College London, gdzie specjalizował się w paleobiologii. Jest członkiem Towarzystwa Geologicznego w Londynie, Amerykańskiego Stowarzyszenia Geologicznego i Towarzystwa Paleontologii Kręgowców. Jego pierwsza książka, „Nowy Kreacjonizm: Budowanie naukowych teorii na biblijnym fundamencie”, została opublikowana przez Evangelical Press w roku 2009.

Publikacja jego nowej książki traktującej o zapisie skamielin planowana jest jeszcze w tym roku

Szczegóły wydarzenia na facebooku.