Jugowice z innowacyjnym saunarium

2311

Ponad 3000 m2 otwartej strefy relaksu i komfortu powstało w Jugowicach. Kompleks Sauna-SPA jest największym tego typu w regionie. Wśród innych obiektów wyróżnia go ogromna powierzchnia i otwarty przez cały rok basen. Strefa należąca do Pałacu Jugowice Luxury Hotel udowadnia ponadto, że sauna nie musi być nudna. A jeśli jesteście fanami wina czy piwa, macie wyjątkową szansę, by się przekonać, jak dobroczynny wpływ mają te napoje na Waszą skórę.

W kompleksie na świeżym powietrzu znajduje się 7 drewnianych domów: 4 sauny, wellness bar, szatnia z prysznicami, lokal relaksacyjny.

Każdego dnia, co godzinę, w grupowej saunie fińskiej odbywają się  ceremonie zapachowe i rytuały zdrowotne, m.in. z użyciem peelingu solnego, miodu czy też biczowania witkami brzozowymi. Powyższe rytuały i ceremonie są wliczone w cenę pobytu.  Dodatkowo w naszym obiekcie można skorzystać z sauny fińskiej o temp 80 stopni, biosauny o temperaturze 60 stopni i dużej wilgotności oraz saunę infra-red, która ogrzewa organizm promieniami podczerwonymi. Bogatą ofertę relaksu uzupełnia podgrzewany basen, balia z gorącą wodą i balia z zimną wodą –  mówi Anna Manugiewicz , kierownik Sauna-Spa w Pałac Jugowice Luxury Hotel.

Z kompleksu może skorzystać 50 osób naraz. Dodatkową atrakcją są winne lub piwne kapiele w podgrzewanej balii. Z myślą o zwolennikach produktów fit, został przygotowany wellness bar z menu obejmującym m.in. soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw, mrożone koktajle oraz bogatą ofertę przystawek i sałatek.

Inwestycja została zrealizowana nie tylko z rozmachem, ale i ze sporą dozą odwagi. – Nasze spa jest dostępne również dla naturystów, co oznacza, że wszyscy chętni mogą z niego korzystać bez kostiumów kąpielowych – mówi Anna Manugiewicz.

Strefa Sauna – Spa przy Pałacu Jugowice Luxury Hotel dostępna jest od 19 lipca.

Więcej informacji: http://www.palacjugowice.com