II Zjazd Świdniczan już od czwartku. Zgłoszenia elektroniczne od południa zamknięte

477

Tylko do 12.00 można zapisać się na Zjazd Świdniczan. W południe zapisy zostaną zamknięte.

Koncerty, wycieczki, spotkania w restauracjach, zabawy rekreacyjne, wspólny grill z dyskoteką – to wszystko czeka na blisko 1.300 uczestników tego wielkiego wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 21 do 24 sierpnia 2014 roku. Wśród nich są świdniczanie z Australii, USA, Grecji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii.

Od czwartku każdy zarejestrowany uczestnik posiadający identyfikator będzie mógł w restauracjach oznakowanych flagą i logo zjazdu skorzystać ze specjalnego menu i 20-procentowego rabatu. Greckie klimaty będzie można poczuć w Galerii 44 i Starym Browarze, kuchni bawarskiej z towarzyszeniem odpowiedniej oprawy – w Ratuszowej, kuchnię francuską oferuje zjazdowiczom Red Baron, klimaty PRL-u odtworzy dla nas Seta&Galareta, pub Biała Dama zaprasza na piwa inne niż wszystkie, a także degustację produktów używanych do ich warzenia, a kawiarnia Salon Fiński oferuje gościom zjazdu specjały spod koła podbiegunowego, w tym kanapki z salami z mięsa… renifera!

Każdego dnia zjazdu wieczorem w Rynku odbywać się będą koncerty. Na finał, w niedzielę, wystąpi zespół More Wine Please, zwycięzca tegorocznej Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Kumulacja wydarzeń zjazdowych przypadnie na sobotę, kiedy odbędzie się uroczyste otwarcie ścieżki biegowej nad zalewem Witoszówka, a także Festyn Dzika i Karpia Dolnośląskiego.

Elektroniczne zapisy na zjazd, za pomocą formularza on-line, zostaną zamknięte dzisiaj o godz. 12.00. „Gapowicze” mogą zgłaszać się do recepcji zjazdu, która zostanie uruchomiona 21 sierpnia o godz. 9.00. Będzie jeszcze szansa się zapisać, ale wyłącznie w przypadku wolnych miejsc.

Recepcja zjazdu zostanie ulokowana w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Franciszkańskiej. Będzie czynna w następujących terminach i godzinach:

  • 21 sierpnia, czwartek – godz. 9.00-20.00
  • 22 sierpnia, piątek – godz. 9.00-20.00
  • 23 sierpnia, sobota – godz. 9.00-20.00
  • 24 sierpnia, niedziela – godz. 9.00-14.00.