Dziura zniknie

383

– Proszę o interwencję w sprawie wadliwego włazu ciepłowniczego, bo zagraża on bawiącym się w okolicy dzieciom – napisał w liście do redakcji Czytelnik. Po przekazaniu sprawy do MZEC-u otrzymaliśmy zapewnienie, że dziurawy właz jeszcze dzisiaj zostanie naprawiony.

– 2 lipca 2014 r wysłałem e-mail do Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Świdnicy z prośbą o zreperowanie wadliwego włazu do węzła ciepłowniczego przy ul. Zamenhofa (…) Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przebiegające dziecko nie zauważy dziury i najzwyczajniej wpadnie do niej lub ulegnie np. kalectwu – pisze w liście do redakcji jeden z naszych Czytelników (dane do wiadomości redakcji).

Sprawę od razu przekazaliśmy do MZEC-u i otrzymaliśmy zapewnienie, że jeszcze dziś dziurawy właz zostanie naprawiony. Interwencja świdniczanina prawdopodobnie trafiła na niewłaściwy adres mailowy, dlatego nikt nie zareagował wcześniej.

Przypominamy, że wszystkie interwencje i awarie należy zgłaszać telefonicznie na całodobowy numer 993 lub mailowo na adres mzec@mzec.swidnica.pl

 

foto: nadesłane przez Czytelnika