Dołącz do akcji sprzątania wieżyczki

613

Już w tę sobotę Świdnickie Forum Rozwoju wraz z arborystami z firmy Drzewoznawca zaprasza na wspólne sprzątanie zabytkowej altany w Parku Młodzieżowym. Akcja rozpocznie się o godz.10.00. Organizatorzy zapewniają potrzebny sprzęt, a po wspólnym sprzątaniu każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaczce drzewnej.

Świdnickie Forum Rozwoju wraz ze świdnickimi arborystami z firmy Drzewoznawca zaprasza na sprzątanie pozostałości zabytkowej altany w Parku Młodzieżowym w Świdnicy. Z roku na rok stan zabytku pogarsza się, pojawiło się mnóstwo chwastów i samosiejek. – Chcielibyśmy w pierwszej kolejności odsłonić zabytkowe schody wieżyczki, interwencji wymagają też rosnące obok altany drzewa i krzewy – mówią pomysłodawcy.

Akcja odbędzie się w sobotę 1 sierpnia od godziny 10.00. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt, wodę oraz drobny poczęstunek. Po wspólnym sprzątaniu wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił we wspinaczce drzewnej. W akcji pomaga i zapewnia część sprzętu Urząd Miejski Świdnicy.