Cyrkowo-bajkowo – największy polski cyrk odwiedzi Świdnicę

1242

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu „KAMERA AKCJA” Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. „CYRKOWO-BAJKOWO”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.
 Już w poniedziałek 2 marca wystąpi przed świdnicką publicznością.

Nazwa programu „CYRKOWO-BAJKOWO” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Anglii, Czech, Danii, Szkocji, Ukrainy oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów. Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: Szalony linoskoczek, Akrobatyczna Żonglerka, Gimnastyka na Sztrabatach, Ewolucje na Wysokich Masztach, Hula Hoop, Gimnastyka Napowietrzna w Sieciach, Akrobacje z Pieskiem, Gwiazdy „Mam Talent”, Konferansjer-Kapelusznik oraz wspaniały „Mistrz Humoru” – Mr. Chap, Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! „SUPER ATRAKCJA ” FOKI !!!!!!!!! wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kucyki- Little Pony, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!


Warto wiedzieć:

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota „Doda” Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – „ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.
Bilety na spektakl będzie można kupić w dniu przedstawienia (poniedziałek) w kasie Cyrku „Korona”, która jet czynna od 9:00. Wszystkie informacje pod numerem 693 101 729

[pp_gallery gallery_id=”48077″ width=”200″ height=”200″]