Szukają sprawcy potrącenia psa (WIDEO)

275
ZNIECZULICA LUDZKA NIE ZNA GRANIC - SZUKAMY SPRAWCY

ŻARÓW (pow. świdnicki) ZNIECZULICA LUDZKA NIE ZNA GRANIC - SZUKAMY SPRAWCY⚠️⚠️⚠️🚙 16 listopada 2017 roku na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej, ul. Dworcowej i ul. Mickiewicza w Żarowie nieustalony sprawca, poruszający się pojazdem ciężarowym, potrącił psa oraz nie udzielił mu pomocy. Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje pojazd z filmu proszony jest o kontakt z naszym Inspektoratem, zapewniamy anonimowość - 🖥 email: sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl / 📱 tel. 534 776 981 Po analizie nagrania możemy w sposób jednoznaczny stwierdzić, że ludzka znieczulica w stosunku do zwierząt jest obecna w naszym społeczeństwie. Przez ponad minutę żaden kierowca ani przechodzień nie zareagował na cierpienie bezbronnego psa oraz nie udzielił mu pomocy. 😡😢 ⚖️Sprawcy zdarzenia drogowego grozi grzywa w wysokości do 5 tys. zł oraz nawiązka w wysokości do 1 tys. zł. Właścicielka psa otrzyma mandat karny w wysokości do 250 zł.

Posted by Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt on Wednesday, 13 December 2017

Znieczulica ludzka nie zna granic – najpierw jeden kierowca potrącił psa, a przez kolejną minutę żaden następny się nie zatrzymał. Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt publikuje na facebooku nagranie z miejsca zdarzenia i prosi o pomoc we wskazanie sprawy. 

16 listopada 2017 roku na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej, ul. Dworcowej i ul. Mickiewicza w Żarowie nieustalony sprawca, poruszający się pojazdem ciężarowym, potrącił psa oraz nie udzielił mu pomocy.

Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje pojazd z filmu proszony jest o kontakt z Inspektoratem, zapewniona zostanie anonimowość – email: sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl/tel. 534 776 981

Analiza nagrania nie napawa optymizmem. Przez ponad minutę żaden kierowca ani przechodzień nie zareagował na cierpienie bezbronnego psa oraz nie udzielił mu pomocy. Sprawcy zdarzenia drogowego grozi grzywa w wysokości do 5 tys. zł oraz nawiązka w wysokości do 1 tys. zł. Właścicielka psa otrzyma mandat karny w wysokości do 250 zł.