„Na tropie zabytków regionu” (KONKURS)

592

Pasjonuje Was historia? Region nie ma przed Wami tajemnic? Jeśli dodatkowo jesteście uczniami szkół gimnazjalnych, mamy dla Was propozycję: weźcie udział w konkursie Region Fakty i powalczcie o wycieczkę do Warszawy dla całej klasy.

Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się jako klasa na portalu www.regionfakty.pl. Możecie to zrobić od 27 kwietnia. Rejestracja umożliwi Wam odpowiedź na pytanie konkursowe, które od poniedziałku,, zamieszczać będziemy w czterech kolejnych numerach tygodnika Region Fakty. 6 drużyn które najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi, przejdą do finału, w którym powalczą o wycieczkę do Warszawy, połączoną ze zwiedzaniem Sejmu RP oraz Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo, przygotowaliśmy tak zwaną „dziką kartę”. Otrzyma ją drużyna, której zdjęcie pod hasłem „Na tropie zabytków regionu”, otrzyma najwięcej głosów za pośrednictwem naszego Facebooka. Szczegóły oraz regulamin już wkrótce na www.regionfakty.pl.

Partnerzy konkursu:

Poseł na Sejm RP Teresa Świło, Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Muzeum Dawnego Kupiectwa, Fundacja Daisy von Pless

 konkurs-hostoryczny-miniv2