BimBamBom – nowa płyta na Dzień Dziecka

660

Lubicie się dobrze bawić? W takim razie musicie koniecznie poznać ten kolorowy, śpiewający duet. BimBamBom ma dla Was wyjątkowy prezent z okazji Dnia Dziecka. Właśnie dzisiaj rusza sprzedaż ich najnowszego albumu zespołu „The BBBest of…”, na którym znajdziecie aż 16 fajowych kawałków!

Znacie BimBamBom? To dwóch braci, którzy swoje postaci wzorują na Bolku i Lolku oraz Flipie i Flapie. To również dwa przeciwieństwa – BimBam to maruda, który na wszystko sobie bimba, Bom natomiast jest grzeczny i ładnie śpiewa. Obaj za to uwielbiają się bawić i chętnie porywają do zabawy wszystkie dzieci, które tylko usłyszą ich piosenki. Jak ich rozpoznać? Są kolorowi, mają kraciaste, nieco przyduże stroje, a wszędzie, gdzie się pojawią, robi się głośno i radośnie.

Niezwykły warszawski duet bawi dzieci już od końca lat 90. Na swoim koncie mają 5 płyt, książkę o swoich przygodach, zrealizowali film muzyczny oraz zagrali ponad 700 koncertów w kraju i za granicą. Płyta „The BBBest of…” , jak podpowiada sam tytuł, jest odzwierciedleniem wieloletniej twórczości duetu oraz odpowiedzią na pytanie, co takiego ma w sobie BimBamBom, że za braćmi szaleją maluch w całej Polsce.

Album, wydany nakładem Wydawnictwa Muzycznego Gold Records, od 1 czerwca dostępny jest w sieci sklepów Empik.

BimBamBom na Facebooku:

https://www.facebook.com/BimBamBomkoncertdladzieci